Anasayfa Dünya Belçika Özgür Gelecek okurları “Her pratik bir ideolojiye tekabül eder”

Belçika Özgür Gelecek okurları “Her pratik bir ideolojiye tekabül eder”

Perşembe, 27 Temmuz 2017 09:22
Yazdır PDF

belcika ozgur gelecek okurlarindan aciklamaH. Merkezi: Gazetemize ve muhabirimize dönük saldırıya ilişkin bir açıklama yapan Belçika Özgür Gelecek ve Partizan okurları “Bu son saldırıyla Özgür Gelecek emekçilerini yıldıracağınızı sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz” dedi.

“Hiç kuşkusuz ki bu son yaşanılan saldırı çürümüşlüğün dışa vurumu yani pratiğidir. İdeolojik olarak sözü olmayanların saldırgan olmaları kaçınılmaz sondur” diyen Belçika’dan okurlarımız “İşin acı yönü ise bu kişilerin kendilerini ‘Partizancı’ olarak lanse etmeleridir” diyerek açıklamasını sürdürdü.

 

“Partizan olmak…”

“Partizan olmak bedel ödenerek yaratılan değerlere sahip çıkmaktır. Partizan olmak her kimden gelirse gelsin pusu kurarak alçakça saldırılara karşı koymaktır. Partizan olmak yapılan hatanın özeleştirisini vermektir” diyen okurlarımız açıklamalarını dayanışma mesajları ile sonlandırdılar:

“Bizler Belçika Özgür Gelecek ve Partizan okurları olarak son yaşanılan alçakça saldırıyı kınıyoruz. Yanlarında olduğumuzu deklare ediyoruz. Özgür Gelecek emekçileri yalnız değildir.”


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 162 1

Alt Menü