Anasayfa Dünya Mücadeleyi tüm alanlarda yükseltmeli, yarını örgütlemeliyiz!

Mücadeleyi tüm alanlarda yükseltmeli, yarını örgütlemeliyiz!

Pazartesi, 25 Eylül 2017 10:12
Yazdır PDF

IMG 20170925 WA0000Mannheim: Almanya’nın Mannheim kentinde ATIF, YDG ve Yeni Kadın taraftarlarınca her ay bir konu belirlenerek, geleneksel hale gelen kahvaltı buluşması geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

Serdar Can ve Güzel Ana şahsında devrim ve demokrasi şehitleri için saygı duruşuna geçildi. Buluşmada ATIK, YDG, YENI KADIN ortak açıklaması okundu.

Kolektif Kahvaltının bir diğer konusu bir hafta sonra ATIF Mannheim’ın örgütlediği Londra turu faaliyetinin üç günlük programı katılımcılara açıklandı.

Paris, Prag, Venedik turlarının bir devamı olan Londra turu günlük bireyci yaşam tarzına alternatif kolektif yaşam tarzını bir nebze hayat hakkı bulmasının zeminini sunan çalışmalardan biri olarak gerçekleştiriliyor.

 

Enternasyonalist Liste/MLPD seçim çalışmaları başarıyla sonlandı.

Bir seneye yakın bir sürece dayanan Enternasyonalist Liste güç birliği bileşenlerinin ortak faaliyetleri 24 Eylül seçimleri ile son buldu.

Bileşenler ortak akşam yemeyi eşliğinde seçim sonuçlarını değerlendirerek, “seçimlerde yüzdeliğimiz düşük olabilir fakat asıl hedefimizi yakaladık, ortak çalışmayı örgütleyip önemli adımlar attık” dendi.


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 162 1

Alt Menü