Anasayfa EMEK Oyuncular Sendikası Genel Kurulu gerçekleşti

Oyuncular Sendikası Genel Kurulu gerçekleşti

Pazartesi, 18 Eylül 2017 14:55
Yazdır PDF

21558727 1647240155322302 5084012244092268710 nH.Merkezi: Sahne, Perde, Ekran ve Mikrofon Oyuncuları Sendikası'nın (Oyuncular Sendikası) 3. Olağan Genel Kurulu Pazar günü Şişli Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi'nde gerçekleştirildi.

Delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen Genel Kurulda, görev süresi sona eren Meltem Cumbul başkanlığındaki yönetim kurulu, idari ve mali olarak aklandı.

Seçim sonuçlarına göre önümüzdeki üç yıl boyunca sendikanın yönetim kurulunu oluşturacak isimler şu şekilde belirlendi: Demet Akbağ, Sercan Gidişoğlu, Sermet Yeşil, Evrim Alasya, Taner Rumeli, Tuba Erdem, Serdar Orçin, Eda Çatalçam ve Tuğrul Tülek.

Disiplin Kurulu Üyeleri: Şevket Çoruh, Yasemin Şişli, Ragıp Yavuz.

Denetleme Kurulu Üyeleri : Ali Rıza Kubilay, Alper Atak, İbrahim Ozan Gözel.

Yönetim Kurulu yapacağı ilk toplantıda yeni dönem için Başkan, Genel Sekreter ve Genel Mali Sekreter görevlerini yürütecek üyeleri kendi içerisinden seçecek ve yönetim kurulu üyelerinin sorumluluk alanlarını belirleyecek.

2014 Eylül ayından bu yana görevde olan yönetim kurulunun faaliyetlerini Başkan Meltem Cumbul, Genel Sekreter Tilbe Saran, yönetim kurulu üyesi Sercan Gidişoğlu ve hukuk danışmanı Sera Kadıgil delegelere aktardı. Daha sonra yönetim kurulu adına mali raporu Genel Mali Sekreter Yiğit Özşener sundu.

Tüzük değişiklikleri ve önerilerin tartışılıp karara bağlandığı birinci bölümün ardından, öğleden sonra seçim ile genel kurul sona erdi.


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 162 1

Alt Menü