Anasayfa GENÇLİK Gençlik Var kampanyası büyüyerek sürüyor

Gençlik Var kampanyası büyüyerek sürüyor

Pazartesi, 16 Ocak 2017 22:03
Yazdır PDF

C2JAxlvWQAANC10

H. Merkezi: Gençlik cephesinden OHAL sürecine cevap niteliği taşıyan, SGDF, DEV-GÜÇ, SÖH, DEVRİMCİ GENÇLİK ve YDG’nin bir araya gelerek oluşturduğu birlikteliğin başlattığı “Gençlik Var” kampanyası ülkenin birçok bölgesinde sürdürülen çalışmalar ile büyüyerek devam ediyor. Sticker, afiş, bildiri, pankart gibi çeşitli materyallerin kullanıldığı, çeşitli kalabalık yerlerde yürütülen ajitasyon/propaganda çalışmaları ile kampanya, gençlik kitlesi içerisinde şimdiden ciddi anlamda ses getirmeye başladı.

İstanbul, İzmir, Ankara ve Eskişehir başta olmak üzere birçok şehirde yürütülen ortak çalışmalar ile gençlik, faşist diktatörlüğün dayattığı başkanlık referandumuna karşı “Hayır” cephesinde birleşti.

İstanbul’da Avcılar, Esenyurt, Sarıgazi, Okmeydanı, Beşiktaş, Eyüp, Kadıköy, Güzeltepe, Seyrantepe ilçelerinde, İzmir’de Buca, Narlıdere, Balçova, Çiğli, Güzeltepe ilçelerinde, Eskişehir’de Adalar ve Anadolu Üniversitesi’nde, Ankara’da Mamak ve ODTÜ’de, Mersin’de merkezi olarak yapılan çalışmalar faşist diktatörlüğün başkanlık dayatmasına karşı gençlik örgütleri “Hayır” diyerek karşılık verdi.

Geniş çaplı ve kitlesel olarak yürütülen çalışmalar kolektif bir tarzda devam ediyor.


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgurgelecek yeni sayı

Alt Menü