Anasayfa Güncel Babaros Şansal’a yönelik nefret ve homofobik mesajlar

Babaros Şansal’a yönelik nefret ve homofobik mesajlar

Salı, 03 Ocak 2017 16:36
Yazdır PDF

barbaros sansal a yapilan saldiriya bazi unluler den destek 229148 1H.Merkezi: KKTC’nin hakkında sınır dışı kararı almasının ardından Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alınan ve hava limanına inişinden sonra saldırıya uğradı.

Şansal’a linç girişimine “bazı ünlü" kişilerden sosyal medya üzerinden nefret ve homofobik içerikli mesajlar atıldı.

T24'ün haberine göre; o “ünlüler” dünyasından linç girişimine destek verenlerin paylaşımlarından Nihat Doğan’ın paylaşımı homofobik içerikte.

Nihat Doğan, Şansal’a havalimanı apronunda yanında polisler varken yapılan linç girişimine homofobik bir mesajı “15 Temmuz’da Havalanındaki tankaları durduran kahraman milletimiz bu gecede TOPları durdurmuştur” şeklinde twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Demet Akalın'dan Doğan'ın homofobik mesajına destek, “Gerçekten tespitlerin bazen tavan” şeklindeki mesajını daha sonra sildi.

Alişan ise nefret ve hakaret içeren başka bir paylaşımda bulundu. Alişan, “Bence Barbaros Şansal denen yavşağı denen yavşağı bir hücreye kapatsınlar ve hiç çıkarmasınlar, bokunda boğulsun” şeklinde paylaşımda bulundu.başka bir “ünlü” isim olan Kutluğ Ataman Şansal’a yapılan linç girişimine destek verdi ve “Yetkililer, bunlara karşı artık etkisiz kalmamalı” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgurgelecek yeni sayı

Alt Menü