Anasayfa Güncel Özgür Gelecek gazetesi okurları kahvaltıda bir araya geldi

Özgür Gelecek gazetesi okurları kahvaltıda bir araya geldi

Pazartesi, 13 Mart 2017 11:36
Yazdır PDF

erzingan mollaköy fest 5Erzingan: Erzigan Özgür Gelecek gazetesi okurları 12 Mart tarihinde gerçekleştirilen bir kahvaltı ile bir araya geldi. 

Gazete okurları ve taraftarlarının bir araya geldiği kahvaltıda verilen mücadelenin zorlu ve bir o kadar umudu bir arada barındıran bir süreç olduğu değerlendirildi.

Sohbet tarzında yapılan kahvaltıda daha sonra süreç değerlendirilerek fikir alış verişinde bulunuldu. En çok konuşulan konu ise 16 Nisan’da gerçekleşecek referandum oldu. Bunun yanında mücadeleye daha sıkı sarılmanın amansız bir gerçek olarak önümüzde olduğu vurgulanan kahvaltıda, başta bireyin kendisi olmak üzere daha çok örgütlenmenin olmazsa olmaz olduğu değerlendirildi. Devrimci saflarda iç çelişkilerin esasa alındığı süreçlerde yılgınlığın ve güvensizliğin yarattığı tahribatın örgütlenerek aşılacağını söyleyen okurlar,  daha çok kenetlenerek ve güncel siyasal sürecin gerekliliklerine göre politika üretmenin bu hastalıklı yan ile mücadelenin panzehiri olduğu belirtildi.

Son olarak referandumda ortak fikir olan “Hayır” ile ilgili ne şekilde çalışma yürütülmesi gerektiğini tartışan okurlar daha sonra alınan kararlar doğrultusunda gazete ve bildiri dağıtımında bulunarak halka gitmiştir.


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgurgelecek yeni sayı

Alt Menü