Anasayfa Güncel Wiesbaden Türkiyeli İşçiler Derneği “Birliğe ve devrimci dayanışmaya ihtiyaç var”

Wiesbaden Türkiyeli İşçiler Derneği “Birliğe ve devrimci dayanışmaya ihtiyaç var”

Pazartesi, 13 Mart 2017 12:04
Yazdır PDF

ozgur gelecek yalniz degildirH. Merkezi: Gazetemizin İstanbul-Kartal ve Aksaray bürolarına dönük baskın ve muhabirlerimize yönelik şiddeti protesto eden Wiesbaden Türkiyeli İşçiler Derneği “Faşist diktatörlügün en azgın saldırılarının yaşandığı ülkemizde, daha fazla birliğe ve devrimci dayanışmaya ihtiyaç vardır” diyerek dayanışma mesajlarını gönderdi.

Wiesbaden Derneğinin mesajı şe şekilde, “Karşı devrime hizmet etmeyen hiçbir kurum ve kişi devrimcilerin hedefi olamaz, olmamalıda. "DEVRİMCİ ŞIDDET" adı altında devrimcilere yönelik yapılan hareketlerin tarih önūnde hesabı verilemez. BİRLİK- MÜCADELE - ZAFER... şiarımızı daha gür bir sesle haykırmamız gereken bir dönemde büroların basılıp devrimcilerin darp edilmesi asla kabul edilebilir bir davranış olarak algılanamaz. Yapılanlar sadece karşı devrimin elini güçlendirir.

Kollektifin 44 yıllık geçmişini kirletmeye kimsenin hakkı ve yetkisi olamaz. Bu yanlıştan derhal dönülmeli ve ciddi bir özeleştiri ile tabana tutarlı bir açıklama yapılmasını bekliyoruz.

ÖZGÜR GELECEK YALNIZ DEĞİLDIR.

WİESBADEN TÜRKİYELİ İŞÇİLER DERNEĞİ”


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgurgelecek yeni sayı

Alt Menü