Anasayfa Manşet İsveç Partizan okurları: Özgür Gelecek gazetesi yalnız değildir!

İsveç Partizan okurları: Özgür Gelecek gazetesi yalnız değildir!

Pazar, 12 Mart 2017 00:10
Yazdır PDF

ozgur gelecek susmadiH. Merkezi: Gazetemizin İstanbul-Kartal ve Aksaray bürolarına dönük baskın ve muhabirlerimize yönelik şiddeti protesto eden İsveç Partizan ve Özgür Gelecek okurları, “Son süreçte kamuoyuna da yansıyan iç sorunların çözümü şiddet değildir ve 40 yılı aşkın mücadele tarihi olan devrimci geleneğimize yakışmamaktadır” dediler.

 

Özgür Gelecek gazetesi yalnız değildir!

Yaklaşık iki haftadır Özgür Gelecek Gazetesi işgal altındadır. Çetevari ve devrimci değer yargılarına uymayacak tarzda gerçekleştirilen büro baskını ve gazete emekçilerinin bürodan darp edilerek kovulması son derece yanlıştır ve kitleler üzerinde olumsuz etki yaratmaktadır. 

Son süreçte kamuoyuna da yansıyan iç sorunların çözümü şiddet değildir ve 40 yılı aşkın mücadele tarihi olan devrimci geleneğimize yakışmamaktadır. Sorunların çözüm metodu bellidir.

Dostlar, yoldaşlar; şefçi yaklaşımlara taviz vermeyin. Unutmayın ki Jakobenler’i giyotine götüren karşı-devrimcilerle mücadele adı altında halka yaptıkları zulümdür. Aramızdaki Robespierre’lere kulak asmayın! İşgal ettiğiniz gazeteyi derhal görevlilere iade edin!

Tüm duyarlı kesimleri tavır almaya çağırıyoruz.

Özgür Gelecek gazetesi yalnız değildir!


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgurgelecek yeni sayı

Alt Menü