Anasayfa Manşet İzmir Özgür Gelecek’ten çağrı “Faşizme inat büromuzu düzenliyoruz”

İzmir Özgür Gelecek’ten çağrı “Faşizme inat büromuzu düzenliyoruz”

Cuma, 19 Mayıs 2017 14:36
Yazdır PDF

Faşizme İnat Büromuzu Düzenliyoruz 218 Mayıs Perşembe günü İzmir Özgür Gelecek irtibat bürosu polisler tarafından basılmıştır. Büroda bulunan gazetemiz özgür gelecek, kitap ve dergiye el koyan kolluk güçleri büromuzu alt üst etmiştir. Büroda bulunan İbrahim Kaypakkaya afişini yırtan, şehit ve tutsak yoldaşlarımızın fotoğraflarını alan devletin Kaypakkaya ve onun çizgisini savunan devrimcilere karşı korkusu bir kez daha gün yüze çıkmıştır.

 

Özgür Gelecek Susturulamaz!

Yayın hayatı boyunca her zaman gerçeği savunan özgür gelecek, işçinin, köylünün, Kürt ulusunun sesi olmuştur. Yapılan baskılara rağmen her zaman gerçeği savunacaktır. Çünkü gerçekler devrimcidir. Tüm ezilenlerin sesi olan Özgür gelecek irtibat bürosu kolluk güçleri tarafından basılmış, kapısı kırılmış, içerisi darmadağın edilmiştir. Muhabirimiz halkın haber hakkını savunmuş ve yapılan bu hukuksuzluğun karşısında biz gazete okurlarımızı, devrimci, demokrat ve yurtsever her kesimi büromuzu sahiplenmeye çağırıyoruz.

20 Mayıs Cumartesi günü gerçeği savunan herkesi, devrimci, demokrat, yurtsever kesimi büromuzu toparlamak, düzenlemek, gazetemize sahip çıkmak için Özgür Gelecek İrtibat bürosuna çağırıyoruz. Faşizme karşı dayanışmayı yükseltmek için tüm halkımızı cumartesi günü büromuzu düzenlemeye çağırıyoruz.

 

Yer: Nisan Yayımcılık Bürosu (Konak Mh. Faik Muhittin Adam Cad. Nafiz Tınaz Çarşısı No. 28 Kat:1/102 Konak Tel: 0232 484 72 83)

Tarih: 20 Mayıs Cumartesi

Saat: 13.00


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 164

Alt Menü