Anasayfa Manşet Erzingan ve Dersim Partizan’dan ortak açıklama!

Erzingan ve Dersim Partizan’dan ortak açıklama!

Cumartesi, 05 Ağustos 2017 11:20
Yazdır PDF

partizanH. Merkezi: Gazetemiz bürolarına dönük gasp ve işgallere, çalışanlarımıza ve okurlarımıza dönük saldırılara her gün bir yenisi ekleniyor. Son olarak bir çalışanımızı pusu kurarak darp eden bu grup, şimdi de Dersim ve Erzingan’da okurlarmızı hedef aldı.

Dersim ve Erzingan Partizan, ortak bir açıklama yaparak yaşanan tehditleri ve saldırıları mahkûm etti. Açıklamanın tam metni şu şekilde;

 

"Özgür Gelecek Yalnız Değildir!

Gazetemiz Özgür Gelecek ve çalışanlarına karşı saldırıların iyice artması karşında okurlarımızdan ciddi tepki ve kınama alan grup son zamanlarda saldırı ve tehditlerin dozunu iyice artırmıştır.

Saldırı Ve Tehditleriniz Amacına Ulaşmayacak!

Geçtiğimiz günlerde Dersim’de bir Özgür Gelecek okurunun önünü Pir Seyit Rıza Parkı’nda kesen kişiler “Burayı bir an önce terk edin, etmezseniz ettireceğiz” tarzı bir yaklaşımla kendilerine yakışan bir duruş göstermişlerdir. Bunlarla da sınırlı kalmayan aynı zihniyet facebook üzerinden sahte hesaplar açarak Erzingan’dan bir Özgür Gelecek okuruna ''Bölgendeki hizip çalışmasını sonlandır, yoksa bıçak ve silahlar konuşur'' şeklinde tehdit savurmuş ve okurumuzu teşhir etme çabası içerine girmişlerdir.

Son Sözümüz Mücadele Çağrımızdır!

Yaşanan tüm bu olaylara karşın bürolarımıza ve gazetemize sahip çıktık, çıkmaya devam edeceğiz. Erzingan ve Dersim Partizan olarak tüm okurlarımızı bürolarımız ve gazetemize sahip çıkmaya ve var olan bu zihniyeti mahkûm etmeye davet ediyoruz." 


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 164

Alt Menü