Anasayfa Manşet “Yeni Demokrasi’den Özgür Gelecek’e bu geleneğin takipçileriyiz, şiddet eksenli dayatmaları kınıyoruz”

“Yeni Demokrasi’den Özgür Gelecek’e bu geleneğin takipçileriyiz, şiddet eksenli dayatmaları kınıyoruz”

Cumartesi, 12 Ağustos 2017 09:28
Yazdır PDF

ozgur gelecek okurH. Merkezi: İstanbul’un çeşitli semtlerinden ve Kocaeli’den devrim emektarları kısa bir açıklama yaparak gazetemiz Özgür Gelecek’e dönük saldırıları, şiddet eksenli dayatmaları kınadıklarını duyurdular.

İstanbul’un Avcılar, Bahçelievler, Dudullu, Esenyurt, Feriköy, Gazi, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Okmeydanı, Pendik, Sarıgazi, Sarıyer, Tuzla ve 1 Mayıs Mahallesi’nde ve Kocaeli’de yaşayan devrim emektarları bir açıklama yaptılar. Yeni Demokrasi’den Partizan’a, Özgür Gelecek’e bu geleneğin takipçileri olduklarını söyleyen okurlarımız, gazetemiz ve çalışanlarımıza dönük süregelen saldırıları ve şiddet eksenli dayatmaları kınadıklarını duyurdular.

 

“Şiddet eksenli dayatmaları kınıyoruz”

Yapılan kısa açıklamada şunlar dile getirildi: “Bizler Kaypakkaya geleneğinin Yeni Demokrasi’den Partizan’a ve Özgür Gelecek’e dek süren mücadelesinin takipçileri, bu devrimci geleneğin basılı yayınlarının okuruyuz. Son dönemde bu geleneğin bakış açısını yüklenen Özgür Gelecek’e ve çalışanlarına dönük saldırıları, şiddet eksenli dayatmaları kınıyoruz.”


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 162 1

Alt Menü