Güncel

100. sayıya ulaştık…

Merhaba

Bu sayımızla birlikte İşçiköylü’den Özgür Gelecek’e geçişimizin ardından 100. sayımızı okurlarımıza ulaştırmış oluyoruz. Bu sayı aynı zamanda gazetemizin periyodunun haftalığa düşmesinin ardından hazırladığımız 33. sayı. Ve bizler, okurlarımızla, yani sizlerle birlikte 100 sayıdır “Gerçekler devrimcidir” diyerek, halkın safından çektiğimiz fotoğraflarla gerçeği yansıtmaya çalışıyoruz. Dahası tarafımızı net olarak belirlediğimiz, güncel gelişmeler konusunda devrimci yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

Biz şanslıyız, çünkü biz sadece kağıt parçasından oluşan bir “gazete” değiliz. Şanslıyız, çünkü egemenlerin, erk olanların yanında değil, tam karşısında, yani işçi-emekçilerin, başta Kürt ulus olmak üzere ezilen tüm ulus, azınlık ve inançların, kadınların, LGBTİ’lerin, gençlerin,   çevrecilerin yanında yer alıyoruz.

Şanslıyız, çünkü bizim gazetemiz, dünyayı temellerinden sarsmayı şiar edinen devrimcilerin ete-kemiğe büründüğü bir canlı organizma! Nice 100 sayılara… Hep birlikte… Ve hep beraber…

Serkeftin!

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu