Güncel

Almanya’dan Özgür Gelecek okurları “Gazetemiz Özgür Gelecek her alanda korunacaktır!”

H. Merkezi: Gazetemize dönük saldırılara dair bir açıklama da Mannheim, Frankfurt, Dramstadt, Wiesbaden, Koblenz, Mainz, Gissen ve Weztlar Özgür Gelecek okurlarından geldi.

 

Gazetemiz Özgür Gelecek her alanda korunacaktır!

26 Şubat 2017 tarihinden bu yana gazetemiz Özgür Gelecek bürolarını işgal ve çalışanlarına şiddet uygulayanları bir kez daha kınıyoruz. Yüzlerine taktıkları devrimci maske ile ne kadar ‘kararlı’ olduklarını ispatlarcasına saldırılarına devam ediyorlar.

Antakya’da aile ziyaretine giden Özgür Gelecek muhabiri bir yoldaşımıza pusu kurarak linç edercesine dövenleri asla unutmayacağız.

26 Şubat 2017 tarihinden bu yana objektif olarak pratikleriyle devrime hizmet etmedikleri açık olanlar; devrimcilere şiddet uygulayarak dergi bürolarımızı zorla ele geçireceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar! Bu mevzileri kimse teslim etmeyecektir!

 

Gazetemiz Özgür Gelecek her alanda korunacaktır!

Yayın hayatına başladığı günden bu yana devletin saldırılarına karşı tutuklama ve işkencelere karşı onurluca bu mevziiyi savunanlar, koruyanlar, aynı karalılıkla darbeci ve tasfiyecilere karşı da bu mevzileri koruyacaktır.

 

Hiçbir kurum şiddetle sindirilemez!

Eğer susuyorsak bu bizim devrimci duyarlılığımız ve savunduğumuz ilkelere bağlılıktandır. Yıllardır devrimciler arası şiddete karşı çıkan, olduğunda en başta tavır alan ve aldığı bu tavırla devrimci parti ve kurumlar içinde saygın bir yerde duran geleneğimiz, sıra kendilerine geldiğinde bu devrimci geleneği bozmamak için sabırlı olmaya devam ediyor.

 

Sizler politik olarak korkaksınız!

Siyasi olarak hesaplaşmak yerine şiddet uygulayarak hatalarınızın üstünü örtme, yaşananların hesabını vermemek için tartışmalardan kaçmak için bunu yaptığınızı biliyoruz. Ne yayarsanız yapın, nereye kaçarsanız kaçın mahkum olmaktan kurtulamayacaksınız!

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu