GüncelManşet

Çanakkale’de Konferans Çalışmaları

“Korku duvarlarını yıktık, #başkaldırıyoruz!” şiarıyla 28-29 Aralıkta 8.’si düzenlenecek olan YDG konferansına hazırlık çalışmalarımızı tartışmak üzere 15 Aralık Pazar günü Çanakkale YDG olarak Bayramiç YDG bileşenimizin de dahil olduğu bir toplantı düzenledik.

Her sene düzenlenen konferansın nasıl bir işlevselliğe sahip olduğuna dair yaptığımız sohbetin ardından konferans gündemlerine önümüzdeki 2 haftalık sürede hazırlanmamızın konferanstaki tartışmaların nitelikli geçmesi açısından önemli durduğu noktasında birleşerek gündemler üzerine çalışma almaya karar verdik.

Devletin katliamcı yüzünü teşhir etmek üzere 22 Aralık Pazar günü 19 -22 Aralık “Hayata Dönüş” operasyonu ve 19-26 Aralık Maraş Katliamı üzerine bir etkinlik yapmaya ve bu etkinliğe çevremizdeki arkadaşlarımızı da dahil ederek sinevizyon, konuşma, şiir ve müzik dinletisi yapma kararı aldık. Konferansa çağrı yaparak sonlandıracağımız etkinliğin ardından dergi dağıtımına yoğunlaşarak çevremize en geniş şekilde ulaşarak konferans çağrımızı yapmaya devam edeceğiz.

Çanakkale YDG 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu