Güncel

Gazi Mahallesinde Şölen Coşkusu

11 Kasım’da gerçekleştireceğimiz “Umudu Tohumca Büyütüyoruz “şöleni kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Şölen kapsamında yürütülecek çalışmaların daha örgütlü olması için bizde Gazi olarak semt özgülünde 23 Eylül günü geniş bir toplantı yaparak çalışmalara start verdik.
Toplantıda gece ile ilgili bilgilendirme ve gecenin önemi anlatıldıktan sonra çalışmalara en geniş katılımı nasıl sağlayacağımızı tartıştık. Buradan çıkan sonuçla mahalle komisyonları kurduk.Komisyonların sürekli birbirleriyle irtibat halinde süreci örgütlemesi kararı alındı. Çalışmaların desteklenmesi değil sahiplenmesi vurgusunu yaptık. Toplantı sonunda bir diğer toplantı tarihini netleştirerek toplantıya son verdik.
25 Eylül günü Gazi Mahallesi Son durak ve ana cadde üzerinde yoğun bir şekilde afiş çalışması gerçekleştirdik. Afişleme sırasında Gazi halkının yoğun ilgisiyle karşılaştık.
26 Eylül günü Nurtepe ve Güzeltepe’de de afişleme çalışması gerçekleştirdik. Afişleme sırasın da yoğun ilgi vardı ve Tohum’un afişini yaptığımızı görenler “bizde yardım edebiliriz, bir şeye ihtiyacınız var mı?” sorular sordu, sıcak sohbetle oluştu. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.
Güçlü bir final yeni bir başlangıç”la biz de “Umudu Tohumca Büyütüyoruz!” (Gazi Partizan)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu