Güncel

Gazi Partizan’dan anmaya çağrı

H. Merkezi: Gazi mahallesi Partizan, PŞTA tarafından Kartal’da gerçekleştirilecek anma etkinliğine çağrı amaçlı yaptığı çalışmaları duyurdu. Konuyla ilgili yapılan açıklama ise şöyle: “25 Ocak Pazar günü gerçekleştireceğimiz şehitlerimizi anma gecemize dair bir takım çalışmalar yürüttük.

Gecemizin davetiye biletlerini halkımıza ulaştırarak mahallemizde bulunan şehit ailelerine ziyaretler gerçekleştirerek davetiyelerimizi bıraktık. Çağrı için hazırlamış olduğumuz ozalitleri ve iç mekan afişlerini bir çok noktaya astık.
18 Ocak Pazar günü İsmetpaşa caddesi üzerine stant açarak bu haftaki gazetemizi ve davetiye biletlerimizi halka ulaştırdık. Standın açık olduğu süre boyunca akrep tipi araçla dolaşan katil polislerin sık sık tacizlerine maruz kaldık. Marşlarımızdan, flamalarımızdan önder yoldaş İbrahim Kaypakkaya‘nın resminden bile korkan bu katillere en büyük cevap şehitlerimiz ve onların ardından sarsılmaz iradeyle ilerleyen bizleriz.
Şehitlerimizi özlemle, inançla anacağımız bu günlerde öncelikle halkımızı ve devrimci demokrat, yurtsever çevreden bütün insanları gecemize davet ediyoruz.
25 Ocak’ta Kartal’da gerçekleşecek olan etkinliğimize mahalleden saat 13.00’da Munzur Kahvaltı Salonu önünden araç kaldırılacaktır…
Gazi mahallesi Partizan”

                  

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu