Güncel

Kartal’da 2 Şubat Çalışması

Kartal: Cumartesi günü saat:  13.00 de Kartal’da afiş ve satnd çalışması yapıldı.Çalışmamızda halkımızı 2 Şubat’ta düzenleyeceğiz Şehitleri anma yürüşümüze   ve 9 Şubat’ta yapacağımız geceye davet ettik.

Şehitlerimizin bıraktıkları mirası sahiplenerek, devrettikleri bayrağı alan bizler, bu geleneğin ardıları olarak Şehitlerimize atfettiğimiz bu ayda 2  ve 9 Şubat tarihleri arasında anma etkinlileri düzenliyoruz. Ve bu kapsamda Kartal bölgesi olarak, etkinliğin çalışmalarına  stant, ozalit ve afişlerimizle başladık. Herbir yoldaşımız bu çalışmanın ne kadar sorumluluk istediğinin bilincindeydi.Bu bilinçle Cumartesi günü Kartal’ın dört bir yanını ozalitlerle süsledik.

Düşman bir kez daha göstermiştir korkusunu!

Bizler çalışmalarımızı yürüttüğümüz esnada bir kez daha gördük, şehitlerimizin resimlerinin bile düşmana nasıl korku saldığını!

Etkinlik ozilitlerimiz ve afişlerimiz sökülmesine rağmen yılamadan tekrar yaptık ve yırtmaya çalışanlar ile ufak çaplı tartışmaların ardındanstand açarak çalışmamıza devam ettirdik.Standa ilgi büyüktü.

Şehitlerimizin bizlere bıraktığı mirası büyüterek, çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Kartal’dan bir Ö-G okuru

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu