Güncel

Maoist Kürt Hacker’lardan siber eylem

Maoist Kürt Hacker Grubu Anarchy Cr3w, Fethullah Gülen bağlantılı olduğu ileri sürülen Sur Dershanesi’nin resmi web sitesi ile Gaziantep Şubeleri’nin ardından bu defa Yeşilırmak Dershanesi’nin resmi web sitesini hackledi.

Hacklenin siteye “Fethullah Gülen Cemaatinin bizden daha çok çekeceği var” mesajı bırakıldığı kaydedildi.

Yapılan açıklamada hacklenen siteler şöyle sıralandı:

-ns2.yesilirmak.com.tr/index.php

-ns1.yesilirmak.com.tr/index.php

-yesilirmak.com.tr/index.php

-akademi.yesilirmak.com.tr/index.php

-mail.yesilirmak.com.tr

-ygs-lys.yesilirmak.com.tr

-akademiofis.yesilirmak.com.tr

-ofis.yesilirmak.com.tr
Ayrıca Maoist Hackerlar Gülsuyu’nda polis destekli ülkücü çetelerin saldırısına karşılık olarak 15 Ağustos günü
 www.ulkuocaklari.org.tr/ sitesine erişimi kesti.
82’de Aydınlık Gazetesi’nin yayınları nedeniyle yaşamını yitiren devrimcilerin anısına Aydınlık Gazetesi’ne, Maoist Kürt Hackerlar tarafından erişimi durdurma (ddos attack) eylemi yapıldı.

Maoist Hackerlar: ”Bizim grup olarak benimsediğimiz çizgi Kemalizm faşizmdir‘ tezi ve gerçeğine dayalı mücadelemiz ve buradan yola çıkarak Kemalist ve Neo-Liberalist rejime karşı mücadelemizde sanaldaki becerilerimizle bir tepki ve başkaldırışımıza bir sembol olmasını hedefliyoruz. Asıl mücadelemiz tabii ki örgütlü olarak reel mücadeledir. Amacımız uzmanlık alanlarımızı devrimci pratiğe uyarlamak ve bildiğimiz her alanı devrim yoluna uyarlayabilmektir. CHP-AKP-MHP Partilerinin resmi sitelerine yapmış olduğumuz eylemler yanı sıra, cemaatin köpeklerine karşı da bildiğimiz devrimci duruşla yaptığımız eylemler var. Fettulah’a bağlı birçok site bunların içerisindedir. Hizbullah’ın yasal kolu HÜDAPAR ve resmi derneği MUSTAFADER”in resmi internet sitelerine yaptığımız eylemler de var” açıklamasında bulundu.

Maoist Hackerlar Twitter hesaplarından ”Gülsuyu emekçi halkını bir daha saldırılara direnişle barikat olmaya, Partizan saflarında gücünü ve mücadelesini birleştirmeye çağırıyoruz” çağrısında bulundu.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu