Güncel

Munzur Kültür Derneği yapacağı etkinlik çalışmalarına start verdi

Munzur Kültür Derneği “Gezi’den Munzur’a doğamız,  emeğimiz ve geleceğimiz için 6 geleneksel dayanışma gecemizde buluşalım” şiarıyla 2 Mart Pazar günü saat 18.00’da Doğanlar Düğün Salonu’da yapacağı gecenin çalışmalarına düzenlediği yemekli bir toplantıyla start verdi.

8 Şubat Cumartesi günü dernek binasında yapılan yemekli toplantıya dernek üyelerinin yanı sıra Çekmeköy HDP Belediye Başkan adayı ve Eş Başkanının katılarak destek verdi.  Toplantıda derneğin çalışmalarının geliştirilip güçlendirilmesi, daha önceki gece çalışmalarımızdan kazandığımız deneyimin açığa çıkarılması ve etkin bir gece çalışması yürütülmesi üzerinde duruldu.

Gezi İsyanına ve şehitlerine atfettiğimiz gecenin doğamızın, geleceğimizin ve emeğimizin savunulması için güçlü şekilde örülmesi hedefi konularak gece programının, katılan sanatçı ve konuklarımızın duyurusunun ve tanıtımının yapılması için geniş bir kitle çalışması hedefi konuldu.

Startına verdiğimiz çalışmalarımıza Gezi isyanının ruhunu ve rengini katarak tüm dernek üyelerine, dostlarımıza seferber olma çağrısı yapıyor yaşamımızı, emeğimizi ve geleceğimizi sahiplenme ve mücadeleyi büyütme çağrısını yineliyoruz

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu