Güncel

Partizan Sempatizanları 3. kez kapatıldı

H. Merkezi: Sosyal medyaya yönelik baskıların sürdüğü bugünlerde facebook ve twitterda muhalif paylaşımları ile dikkat çeken Partizan Sempatizanları sayfası yine sansüre uğradı ve 4. kez kapatıldı.

Gerçekleri penguenlerle, çarpıtma ve yalanla karartmaya çalışanlara karşı dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca insan sosyal medya üzerinden gerçeklere ve üzeri örtülmeye çalışılanlara ulaşma çabası içerisinde. İşte bu yüzden de sosyal medya devletlerin ve tabii ki de TC devletinin hedefinde olan bir alan…

Diğer yandan özgürlükçü geçinen sosyal medya alanlarındaki facebook, twitter, youtube gibi büyük devletin patronları da özgürlükçü geçinmelerine rağmen o kadar da masum değiller ve devletlerin bu saldırılarına çanak tutuyorlar.

 

“Durum iyidir”

Sosyal medyaya yönelik bu saldırılara sık sık maruz kalan Partizan Sempatizanları, 3. kez kapatıldı. TKP/ML TİKKO’nun 5 kadın gerillanın yerini açıklamasından sonra bununla ilgili görselleri paylaşmasının ardından facebooktan uyarı alan Partizan Sempatizanları birkaç gün sonra da “sakıncalı içerik” paylaştığı için kapatıldı.

Ancak 4. kez açılan Partizan Sempatizanları, pek geri adım atmaya niyetli gözükmüyorlar. Yaptıkları kısa açıklamada “Şu an ki sansür saldırılarına, proletarya partisinin şehit düşen 4. genel sekreteri Mehmet Demirdağ yoldaşın sözleriyle cevap veriyoruz” diyen sayfa yöneticileri, ardından da Demirdağ’ın şu sözlerini paylaştı:

Durum iyidir, çünkü; çözümsüzlüğün değil çözümün, dağılmanın değil birleşmenin, karamsarlığın değil umudun yolundayız!

Partizan Sempatizanları’nın facebooktaki yeni sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu