Güncel

“Gülsuyu’nda Yozlaşmaya ve Uyuşturucuya Geçit Yok!”

Gülsuyu Mahallesi’nde artan uyuşturucu kullanımı ve çeteleşmeye karşı Partizan’ın aktif mücadelesi sürüyor. 12 Nisan cumartesi günü Gülensu Mahallesi Kaşkarlı Mahmut İlkögretim Okulu ve okulun üstünde bulunan ve ismini Partizanların koyduğu Devrim Parkı çevresine ve okula geliş-gidiş güzargahına özellikle öğrencilerin ve ailelerin  görebileceği noktalara  “Yozlaştırma ve uyuşturma, esir alma politikasıdır” yazılı Partizan imzalı afişlemeler yapıldı.

Yapılan çalışma esnasında halkla sohbetler ederek, mahallemize dönük yapılan uyuşturucu ve çeteleşme saldırıları üzerine konuştuk. Mahallede yaşayan  bir Eğitim emekçisi ile yaptığımız  sohbette “Sizler olmazsanız bu mahallenin halini hiç düşünemiyorum” diyen emekçi,  Partizanların her zaman yaptığı çalışmaları doğru ve yerinde bir çalışma olarak bulduğunu dolayısıyla memnun olduğunu dile getirdi.

Gülensu ve Gülsuyu mahallesinde uyuşturucu kullanımı neredeyse 10 yaşına kadar gerilmiştir. Bununla birlikte okul önlerinde uyuşturucu ticareti yapılarak gelişim çağında olan çocuklarımızın ve arkadaşlarımızın beyinleri uyuşturularak teslim alınmaya çalışılıyor.  Bizler Partizan okurları olarak devletin bu saldırılarına karşı mahallemizi ve gençlerimizi ölümü pahasına koruyup kollayacağımızı buradan bir kez daha ilan ederek yozlaşmaya ve çeteleşmeye karşı mahallemizi savunmak için halkımızı Partizan saflarında örgütlenmeye ve mücadele etmeye çağırıyoruz. 

Ayrıca mahallemizde önümüzdeki günler yozlaşma, uyuşturucu ve çeteleşme karşıtı sinevizyon gösterimi ve bu saldırılar karşısında nasıl bir duruş içerisinde olmak gerektiği üzerine konu başlıkları halinde toplantılar ve etkinlikler düzenlenecektir.

 

Gülsuyu PARTİZAN

 

gülsuyu afiş 1

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu