GüncelManşet

Tutsakların açlık grevine “SESSİZ KALMA!”

 

Kartal: Tekirdağ 1 No’lu F Tipi Hapishane’deki Tutsaklarımız, ağır koşulların düzeltilmesi, tutuklulara dönük saldırı ve keyfi uygulamaların son bulması için başlattığı eylem bugün 7. gününde.

Bizlerde Kartal Partizan olarak, 7 gündür açlık grevinde olan tutsaklarımız için pankart hazırladık. “Zulme direnen tutsaklar açlık grevinde’ şiarlı pankartımızı Kartal’ın merkezi yeri olan Kartal Meydanında eski bir binadan aşağıya sallandırdık. Pankartın ardından Kartal’ın merkezi bölgelerine yazılamalar yapıldı. Bu çalışmalarımızın sürekli olacağını, tutsaklarımızın sürekli yanında olacağımızı bir kere daha göstermiş olalım.

Tutsaklarımızın yanında olduğumuzu belirtmek,  açlık grevinde olan tutsaklarımızın sesini duyurmak için yaptığımız çalışmalarımızın elbette bir devamlılığı olacaktır. İçerde dışarıda bizlere tecrit zulüm uygulayanlar bilmeli ki bizlerin arasında olan duvarlar “vız gelir vız”. Bizler Kartal Partizan olarak bu açlık grevinin devam ettiği her gün açlık grevinin gününü belirten pankartlar asmaya devam edeceğiz.  Tutsaklarımızın yalnız olmadığını ve seslerini dışarıda çığlığa dönüştüreceğimizi bir kez daha yeniliyoruz.

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu