Güncel

Tuzluçayır’daki etkinliğin çalışmaları sürüyor

Özgür Gelecek gazetesinin 16 Şubat’ta Tuzluçayır’da gerçekleştireceği etkinliğin çalışmaları devam ediyor.

Etkinliğin duyurusu için bugün Tuzluçayır meydanında stant açıldı. Çok sayıda gazetenin de mahalle halkına ulaştırıldığı stant çalışmasında, çekilen ajitasyonlarla konser etkinliğine duyuru yapıldı. Ayrıca mahalle halkıyla etkinlik üzerine sohbetler gerçekleştirildi.

Stant çalışmasının ardından mahallede ev dağıtımı yapılarak hem gazatenin yeni sayısı mahale halkına ulaştırıldı hem de konser etkinliğinin duyurusu yapıldı.

“16 Şubat’ta mahallemize, geleceğimize sahip çıkalım”

Ev dağıtımlarından sonra da Özgür Gelecek okurları gazete ile sokaklarda gezerek ajiyasyon çekti. Çekilen ajitasyonlarda “cami-cemevine ve asimilasyon projelerine, çeteleşme ve yozlaşmaya karşı, halkların kardeşliği ve Gezi direnişi ile devrim mücadelesinde şehit düşenler için, 16 Şubat’ta mahallemize, geleceğimize sahip çıkalım” denildi.

16 Şubat Pazar günü “Mahallemize, geleceğimize sahip çıkıyoruz!” şiarıyla gerçekleşecek konser etkinliğine; Muharrem Temiz, Agirê Jiyan, Grup İsyan Ateşi ve Pınar Aydınlar katılıyor. Konserin davetiyelerine Kızılay ve Tuzluçayır’daki birçok yerden ulaşılabiliyor. Ayrıca konser için iletişim Facebook’ta Ank Özgür Gelecek isimli adres ve 0 312 433 10 23 numaralı telefondan sağlanabiliyor. 

Ankara Özgür Gelecek Okurları

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu