Gençlik

YDG Seçim Koordinasyonu 2 Mayıs’ta Ankara’da Toplanıyor!

Haber Merkezi: YDG seçim sürecini değerlendirmek ve mayıs ayını örgütlemek için Ankara’da 2 Mayıs’ta toplantı yapacağını duyurdu. Açıklamayı olduğu gibi yayınlıyoruz.

“Nisan ayının başında gerçekleştirdiğimiz divan toplantısında bahar faaliyetimizde önemli bir yer kaplayan, 7 Haziran da gerçekleşecek genel seçimlerle ilgili bir çok konuyu tartışmıştık. Seçim çalışmalarında gündemleştireceğimiz, daha fazla ön plana çıkaracağımız politik argümanlar üzerine, çalışmayı örgütleyecek mekanizmalara dair yürüttüğümüz tartışmaların sonucunda alanlarımızda çalışmalarımızı örgütlemeye başladık.

Çalışmalara hızlıca adapte olmamız açısından merkezi olarak yürüttüğümüz tartışmalar oldukça yararlı olmuştur. Yoğun takvimsel gündemleri de kapsamına alan bu sürecin önemli bir parçası da bizim açımızdan 1 Mayıs oldu. 1 Mayıs’ın yoğun çalışma sürecinin ardından, seçim faaliyetimizin önemli bir virajını aşmış olacağız.

1 Mayıs’ın ardından çalışmaların daha da hızlanacağı bir süreç bizi bekliyor. Bunun öncesinde merkezi olarak bu aşamaya kadar yaptığımız çalışmaların değerlendirilmesine ve mayıs ayının planlanmasına duyduğumuz ihtiyaç doğrultusunda, Merkezi Seçim Koordinasyonu toplantısını divanda karar aldığımız gibi 2 Mayıs’ta gerçekleştireceğiz.

Çalışmalarımızın bundan sonraki bölümüne sunacağı katkılar açısından toplantımız oldukça önemli. Bütün alanlarımızdan YDG temsilcilerini 1 Mayıs’ın coşkusuyla 2 Mayıs’ta Ankara’ya seçim çalışmalarımızı güçlendirmek için toplantıya çağırıyoruz.

Yeni Demokrat Gençlik” 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu