Güncel

Yolsuzluğa, yağmaya ve talana karşı buluşuyoruz!

 

Gezi İsyanında dinmeyen öfkesiyle Sarıgazi sokaklarını terk etmeyen işçi ve emekçileri, halk gençliğini, göğün yarısı emekçi kadınları, hükümsüz yasaklamalara karşı yeniden sokakları zapt etmeye çağırıyoruz.

Görkemli direnişlerin, ödenen bedellerin kazanımı olan işçi sınıfının bayramına sayılı günler kala hakim sınıfların hükümsüz yasaklarına, tehdit ve saldırılarına karşı mücadeleyi yükseltiyoruz. Yaşamı emeğiyle üretenlerin ve onun gerçek sahibi işçi ve emekçilerin kararlılığı, mücadelesi; bedeller ödenerek kazanılanı yaşatacak, büyütecek ve geleceğe taşıyacaktır.

Taksim yasağını,  işçi ve emekçilere yönelen kapsamlı saldırıları teşhir etmek, kitlelerin gündemine taşıyarak saldırılara karşı birleşmek her zamankinden daha fazla önem kazanmıştır. Gezi isyanının ruhunu ve direncini taşıyacak olan bu 1 Mayıs işçi ve emekçilere, halka dayatılan geleceksizliğe karşı umut biriktirecek, daha görkemli isyanların habercisi olacaktır.

Tüm Sarıgazi halkını coşku ve kararlılıkla 1 Mayıs öncesi yasaklara ve özgürlüğümüzün prangalanmasına karşı 29 Nisan Yenidoğan’da, 30 Nisan da Sarıgazi Demokrasi Caddesi girişinde örgütlediğimiz buluşmaya davet ediyoruz.

Taksim/Direniş/Zafer

Sarıgazi Partizan

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu